Strona główna Wiadomości Stowarzyszenie Nasza Gmina Głogów Małopolski sztab id 6168 poszukuje wolontariuszy na 29...

Stowarzyszenie Nasza Gmina Głogów Małopolski sztab id 6168 poszukuje wolontariuszy na 29 finał Wośp.

430
0

Stowarzyszenie Nasza Gmina Głogów Małopolski Szuka wolontariuszy na 29 Finał Wielkiej Orkiestry świątecznej pomocy zarejestruj._Się przez internet https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ i dołącz do naszego Sztabu możesz nas znaleźć wpisując id naszego sztabu id 6168 albo kod pocztowy 36-060 w razie problemów skontaktuj się z szefem sztabu kontakt do szefa sztabu 691277794.

Poprzedni artykuł29 finał Wielkiej orkiestry świątecznej pomocy w Głogowie Małopolskim.
Następny artykułSztab WOŚP numer id 6168 Stowarzyszenie Nasza Gmina Głogów Małopolski zbieramy przedmioty na licytacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj