Strona główna BIP Paweł Baj, burmistrz Głogowa Małopolskiego do biednych nie należy

Paweł Baj, burmistrz Głogowa Małopolskiego do biednych nie należy

1927
1

Na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Głogów Małopolski zamieszczono oświadczenia majątkowe władz miasta i radnych. Przeglądamy oświadczenie burmistrza Pawła Baja. Z tego oświadczenia wynika, że burmistrz zgromadził majątek wart około pól miliona złotych.

W oświadczeniu majątkowym za 2019 rok pisze, że ma 15 tys. zł oszczędności ( w roku 2018 miał tych oszczędności 12 tys. zł.) oraz ponad 214 tys. Zł zgromadzonych na mieszkaniowym rachunku powierniczym. Burmistrz ma dom o powierzchni 168 m kw. Wyceniony na 330 tys. zł oraz działkę, na której stoi dom o powierzchni 0,59 ha o wartości 60 tys. zł. 

Burmistrz w ubiegłym roku zarobił ponad 156 tys. zł, a także 720 zł z tytułu umów zleceń. Jeździ Chevroletem Cruze z roku 2013. Wartości auta nie podaje.

Burmistrz ma też kredyty, do spłaty pozostało około 27 tys. zł.

Paweł Baj ma 45 lat. Od grudnia 2010 roku jest burmistrzem Głogowa Małopolskiego. Z wykształcenia prawnik. Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Ukończył studia podyplomowe w zakresie Ochrony Zdrowia Publicznego oraz Zarządzania Systemem Pomocy Społecznej na Uniwersytecie Rzeszowskim.

W latach 1998 – 2001 był asystentem posła na Sejm RP Józefa Górnego. W latach 1998-2000 współtworzył Instytut Jana Pawła II w Rzeszowie. Pracował w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Rzeszowie (PFRON), Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego (Departament Zdrowia) oraz Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Rzeszowie.

Monika Wilk

Zdjęcie Źródło https://twitter.com/

Poprzedni artykułOSP w Rudnej Małej ma nowy wóz strażacki
Następny artykułZapraszamy na nasz Fanpage!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj