Strona główna BIP Nowe numery linii autobusowych w gminie Głogów Małopolski.

Nowe numery linii autobusowych w gminie Głogów Małopolski.

716
0
wiadomości

Autobusy jeżdżące na terenie gminy mają nowe numery.

I tak lina nr 301 to kurs z  Rzeszowa do Głogowa Młp., linia 302 to kurs z Rzeszowa do Głogowa Młp. przez Zabajkę; linia 303 Głogów Młp. Centrum Przesiadkowe – Wysoka Głogowska; linia 304 Głogów Młp. Centrum Przesiadkowe – Budy Głogowskie;  linia 305 to kurs Rzeszów – Hucisko; linia 306 Głogów Młp. Centrum Przesiadkowe – Pogwizdów Stary, Hucisko; linia 307 Rzeszów – Rudna Mała; linia 308 Tajęcina – Rzeszów przez Wysoką Głogowską; linia 309 Rzeszów – Rogoźnica Strefa (skomunikowana z kursami linii 302 do Głogowa Młp.).

Autobus o numerze 301 to kurs, którym można dojechać do Rzeszowa. Część autobusów jadących z Wysokiej Głogowskiej, Bud Głogowskich, Huciska i innych miejscowości jedzie bezpośrednio do Rzeszowa. Podróżni nie muszą z nich wysiadać w centrum. Na rozkładach jazdy te kursy oznaczone są kolorem szarym.

Jak informuje urząd miasta Na przykład autobus jadący z Wysokiej Głogowskiej o numerze 303 dojeżdżając do centrum zmienia numer na 301 i jedzie do Rzeszowa. Informacja ta jest również wyświetlana w autobusie. Autobus jadący z Bud Głogowskich o numerze 304 dojeżdżając do centrum zmienia numer na 301 i jedzie do Rzeszowa. Informacja ta jest również wyświetlana w autobusie.

Są również takie autobusy z Wysokiej Głogowskiej i innych miejscowości, które kończą swój kurs w centrum. Na rozkładach jazdy są oznaczone kolorem czarnym.

Pasażer, który jedzie do Rzeszowa kupuje w autobusie bilet „z przesiadką”. Przesiadając się do drugiego autobusu w centrum, nie musi ponownie kupować biletu.

Opr. mw

Poprzedni artykułPowitanie lata w Zabajce. Warto się wybrać!
Następny artykułTeatr Siemaszkowej zaprasza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj