Strona główna Wiadomości Komunikat Starostwa Powiatowego w Rzeszowie

Komunikat Starostwa Powiatowego w Rzeszowie

493
0

Starostwo Powiatowe w Rzeszowie informuje, iż z dniem 1 czerwca 2020 r. wraca w pełnym zakresie do bezpośredniej obsługi mieszkańców.

Starostwo Powiatowe w Rzeszowie informuje, iż z dniem 1 czerwca 2020 r. wraca w pełnym zakresie do bezpośredniej obsługi mieszkańców, ale w celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2 oraz zapewnienia bezpieczeństwa interesantów, jak też pracowników urzędu, w siedzibie starostwa obowiązywać będą reżimy sanitarne dla interesantów przebywających na terenie budynku, tj.:

  1. Obowiązkowe zakrywanie ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy lub kasku,
  2. Obowiązkowe zachowanie dystansu społecznego – odległości minimum dwumetrowe pomiędzy osobami oczekującymi na załatwienie sprawy,
  3. Zalecana jest dezynfekcja rąk płynami dostępnymi na terenie budynków urzędu,
  4. Obsługa interesantów odbywać się będzie w wyznaczonych do tego pomieszczeniach – dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.

Mając na uwadze bezpieczeństwo interesantów, jak też pracowników urzędu, wprowadzono w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie szereg rozwiązań sprzyjających sprawniejszej obsłudze, ograniczających możliwość zarażenia się wirusem SARS-CoV-2. W niektórych wydziałach wyznaczono pokoje do obsługi petentów. Nastąpiły także zmiany lokalowe. Stanowiska obsługi wyposażone zostały w szyby ochronne. Pomieszczenia są dezynfekowane, a pracownicy zostali wyposażeni w środki ochrony osobistej.

Zamierzamy w dalszym ciągu udoskonalać elektroniczną formę obsługi mieszkańców podnosząc tym samym standardy obsługi klienta, jak też zadowolenie osób korzystających z usług starostwa.

Poprzedni artykułOd poniedziałku Możemy polatać
Następny artykułV rocznica koronacji Obrazu Matki Bożej Głogowskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj