Strona główna Wiadomości Głogovia wygrywa u siebie .

Głogovia wygrywa u siebie .

337
0

Piłkarze Głogovii Głogów Małopolski po emocjonującym meczu pokonali Izolator Boguchwała 4 : 3

Nasi zawodnicy przystępowali do meczu bardzo zmotywowani chcieli wynagrodzić kibicom ostatnia wysoką porażkę na wyjeździe z czarnymi Jasło wynik otworzył już w 9 minucie Jakub Kądziołka, który w sytuacji sam na sam pokonał Bramkarza gości Michała Szularza w 35 minucie meczu wyrównał Michał Daniel po strzale z rzutu wolnego Jednak to zawodnicy naszej drużyny schodzili na przerwę prowadząc 2 : 1 w 39 minucie meczu ładną główka popisał się Kądziołka po przerwie Nasz zespół kontrolował sytuacje co skutkowało bramką w 60 minucie na 3 : 1 podwyższył Przemysław Pyrdek i wydawać by się mogło, że to koniec emocji, a mecz jest pod kontrolą nic bardziej mylnego w 63 minucie meczu sędzia dyktuje rzut wolny dla gości stały fragment gry wykonuje Michał Cach i piłka po rykoszecie ląduje w bramce mamy 3 : 2 Gospodarze odpowiedzieli niemal błyskawicznie, bo już w 66 minucie piłkę wrzuconą w pole karne dopadł Adrian Chamera i było 4 : 3 nie był to koniec emocji w 90 minucie kontaktową bramkę zdobył Kacper Penar ustalając wynik meczu na 4 : 3 Piłkarze Głogovii zafundowali swoim kibicom dreszczowiec, ale myślę, że zwycięstwo rekompensuje wszystko w 7 kolejce – IV ligi Podkarpackiej czeka nas wyjazd do Dębicy i mecz z tamtejszym Iglopolem spotkanie zostanie rozegrane 22 sierpnia o 17 00 wierzymy w kolejne zwycięstwo!

Głogovia: Lipka – Halat ż, Kozubek, Hus (62 Brogowski), Kłak, Bożek ż (89 Delekta), Chamera (72 Hajkowicz), Frankiewicz, Kądziołka, Pyrdek (70 Sarzyński), Szymański (84 Codello). Trener Adam Wałczyk.

Izolator: Szularz – Łen, Bogacz ż, Cach, Kowal, Dobrzański (76 J. Wilk), Ciemierkiewicz, K. Wilk, Mazur (53 Buda), Daniel, Penar. Trener Bartosz Zołotar ż.

Sędziował Kijowski (Krosno). Widzów ponad 200.