Strona główna Wiadomości Firma STYROBUD przekazuje nam na aukcje pas WBC International należący do Łukasza...

Firma STYROBUD przekazuje nam na aukcje pas WBC International należący do Łukasza Różańskiego z autografem licytuj! 30 WOŚP.

288
0

Prezes Stowarzyszenia Nasza Gmina Głogów Małopolski, pan Władysław Mikołajczyk, zwrócił się ze specjalną prośbą do ludzi, którzy dali się poznać dzięki swojej pracy na rzecz innych, o przekazanie jakiegoś przedmiotu na rzecz jubileuszowego 30. Finału WOŚP. Gramy pod hasłem: „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

Na tą prośbę odpowiedzieli Panowie Bogdan Tomasz i Krzysztof Radomscy z firmy STYROBUD  przekazując PAS WBC INTERNATIONAL od Łukasza Różańskiego naszej lokalnej gwiazdy boksu, mistrza świata Federacji WBC w kategorii briger i Mistrza Polski w wadze ciężkiej.

ŁUKASZ RÓŻAŃSKI

Chłopak z Czarnej Sędziszowej, pochodzący z wielodzietnej rodziny, zawsze marzył o trenowaniu sportów walki. Zanim jednak do nich trafił grał trochę w koszykówkę, a także uprawiał lekkoatletykę. Początkowo nie chciano go przyjąć do sekcji bokserskiej, bo uznano, że jest za stary. Miał już przecież 17 lat.

Wrażenie robiły jednak warunki fizyczne. Już wtedy ważył 100 kilogramów. W końcu jednak został przyjęty i już po kilku dniach zlał na treningu kandydata do wyjazdu na mistrzostwa Polski. Tydzień później wygrał swoje pierwsze zawody, choć technicznie był jeszcze bardzo surowy, ale za to miał wielkie serce do walki…

Ma również serce do pomagania. Prezentowany pas już raz wspomógł akcję charytatywną osiągając przepiękną cenę z licytacji, niech i teraz raz jeszcze pozwoli nam wspomóc cel 30 Finału WOŚP! zapraszam do licytacji https://allegro.pl/oferta/pas-wbc-international-od-lukasza-rozanskiego-11751924609

Poprzedni artykułMarta Niewczas przekazuje nam na aukcje kimono z autografem oraz wspólny trening licytuj! 30 WOŚP.
Następny artykułWielkie serce Hotelu Cztery Pory Roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj