Strona główna Wiadomości 3 Kolejka VI ligi Podkarpackiej – Głogovia zwycięża na wyjeździe

3 Kolejka VI ligi Podkarpackiej – Głogovia zwycięża na wyjeździe

454
0

Piłkarze Głogovii Głogów Małopolski wciąż niepokonani tym razem rozprawili się z z zespołem Gospodarzy Błękitnymi Ropczyce 4 1 i zabrali 3 pkt do domu Głogovia ma na swoim koncie 7 oczek ich bilans to 2 zwycięstwa i jeden remis zespół z Ropczyc ma na swoim koncie 3 pkt dla Gospodarzy była to druga porażka z rzędu nasi chłopcy od początku meczu wypracowali sobie przewagę i już w 8 minucie wynik otworzył Krzysztof Szymański Naszym atutem w tym meczu były stałe fragmenty gry Gol na 2 – 0 padł po bramce samobójczej gdzie po rzucie rożnym błąd popełnił zawodnik Gospodarzy Świętoń naciskany przez piłkarzy Gości skierował piłkę do własnej bramki bramka na 3 – 0 padła również po rzucie rożnym strzałem głową popisał się Dawid Pałys-Rydzik i tak Głogowianie schodzili na przerwę z 3 bramkową zaliczką w. Drugiej połowie gra wyraźnie zwolniła Goście nie mieli powodu podejmować ryzyka, a i Miejscowi Piłkarze nie wiele mogli zrobić dzięki świetnie spisującej się obronie Głogowian w 86 minucie Błękitni strzelili bramkę honorową. Prosto w okienko trafił Michał Ogrodnik odpowiedz naszych zawodników była natychmiastowa, bo już w 88 minucie wynik na 1 – 4 ustalił Igor Tarała. Naszym zawodnikom gratulujemy wygranej w świetnym stylu i życzymy kolejnych zwycięstw następny mecz już 8 sierpnia na własnym stadionie podejmiemy Stal II Stalowa Wola.

Błękitni: Albrycht – Gdowik (80 Gruszka), Sulisz ż, Swieton – Sypek (46 Szczybyło), D. Zawislak, Majcher, Kukla (18 Bęben) – Majka (85 Gawron), Ogrodnik, Ł. Kosiba (84 Bieniek). Trener Łukasz Chmura.

Głogovia: Lipka – Kłak, Kozubek, Hus, Halat (78 Delekta) – Bożek (85 Brogowski), Kądziołka (80 Tarała), Frankiewicz ż, Pałys-Rydzik (53 Pyrdek) – Sarzyński (70 Chmera) – Szymański (78 Tarnowski). Trener Adam Wałczyk.

Poprzedni artykułResovia Rzeszów w Fortuna 1 lidze!.
Następny artykuł( Zapowiedź rozmowy wideo) Dr n. med. Witold Mazur

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj