Strona główna Imprezy 30 Finał WOŚP podsumowanie

30 Finał WOŚP podsumowanie

94
0

30 finał WOŚP pod hasłem „Przejrzyj na oczy” już za nami! Nasz sztab w tym roku skupił się na aukcjach Allegro, które koordynował Sebastian Siuzdak, oddelegowany do tego zadania przez Pana Władysława Mikołajczyka.

Ponownie otrzymaliśmy wielkie wsparcie od Mieszkańców naszej gminy oraz lokalnych władz, przedstawicieli kultury, sportu i biznesu.

Zanim wymienię naszych darczyńców, muszę wspomnieć o Sztabie WOŚP Malborka, któremu szefuje Marta Wróblewska, osoba o wielkim sercu, empatii i wrażliwości. Marto, wielki szacunek za Twoją nieocenioną pomoc! Bez Ciebie tego wszystkiego by nie było, jesteś najlepsza!

Teraz słów kilka o naszych darczyńcach.

Duży wkład w organizację fantów miał Pan Władysław MikołajcP ponadto przekazał na licytacje bardzo ładną statuetkę Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2015 za najlepszą usługę.

Piękne stylowe pióro otrzymaliśmy od Burmistrza Miasta i Gminy Głogów Małopolski Pana Pawła Baja.

Po raz kolejny zagrała z nami Pani Prezes Aneta Ginter LKS Głogovia Głogów Małopolski, przekazując nam na aukcje klubową kurtkę z najnowszej kolekcji.

Wielkie Serce po raz kolejny okazała Pani Barbara Wilk Hotel Cztery Pory Roku. Nie tylko przekazała nam dwa vouchery na pyszną pizzę i sushi, ale też dzięki akcji „Ile Like i udostepnień   tyle zł” otrzymaliśmy 170 zł.

Drugi rok z rzędu gra z nami Pani Magdalena Kunas, która po raz kolejny obdarowała nas swoimi obrazami.

Wielkie wsparcie otrzymaliśmy również od osób związanych z województwem podkarpackim: po raz kolejny grała z nami nasza Mistrzyni, pani Marta Niewczas, przekazując nam na licytacje kimono i trening.

Wielkie ukłony dla Pana Jarka i zespołu UKS Developers Rzeszów za przekazanie nam voucherów na mecze, kalendarzy oraz koszulki z podpisami drużyny i piłki z autografami.

Ogromne wyrazy uznania dla Pana Dawida ze sklepu Kraina Serów w Rzeszowie, który gra z nami już drugi rok, przekazał nam voucher na zakupy w Krainie serów o wartosci 200 zł  Serdecznie polecam wszystkim koneserom smaku.

Wyrazy szacunku i uznania dla Panów Bogdana Tomasza i Krzysztofa Radomskich z firmy STYROBUD. Panowie przekazali nam na licytacje Pas WBC International kategorii Bridger, zdobyty przez naszego pięściarza Łukasza Różańskiego na gali w Rzeszowie.

Po raz pierwszy grał z nami Pan Krzysztof Pisarek, który przekazał nam na licytacje dwa breloki. To szczególna gratka dla kibiców Asseco Resovii Rzeszów, bowiem na breloku widnieje herb Resovii, a po drugiej stronie herb i nazwa Stowarzyszenia sympatyków piłki siatkowej.

Pan Krzysztof to wielki pasjonat Siatkówki kibic i wieloletni działacz Stowarzyszenia sympatyków naszego siatkarskiego klubu, który na własny koszt wykonuje te pamiątkowe breloki. Otrzymują go tylko legendy naszego klubu, dlatego wielkie wyrazy szacunku dla Pana Krzysztofa.

Kolejnymi debiutantami są Złota Pasieka – MIODY – Klaudiusz Kudła, który przekazał nam na licytacje Miód ze swojej pasieki. Gorąco polecam! Wielki wybór miodów, wiele smaków, każdy znajdzie coś dla siebie, bardzo panu dziękuję.

Pan Mateusz J. Głuszek to wspaniały artysta, który na licytacje przekazał nam kalendarz z pięknymi zdjęciami ciekawych miejsc w Rzeszowie, bardzo dziękuję.

Wspaniałe książki na licytacje otrzymaliśmy od Panów Krzysztofa, Michała i Marcina z grupy Facebookowej „KSIĄŻKI SPORTOWE – czytamy, pytamy i pomagamy”. Wielkie podziękowania.

Uznaję wynik 30 finału WOŚP za sukces. Konto fundacji zasiliła kwota 7299 w tym 5100 za Pas Łukasza Różańskiego. Jako ciekawostkę dodam, że pióro przekazane nam przez pana Burmistrza Pawła Baja wylicytował Pan Prezes Władysław Mikołajczyk za kwotę 425 zł.

Pragnę również wyjaśnić, dlaczego podsumowanie jest robione dopiero teraz.

No cóż, nasi „przyjaciele”, co trzeba wziąć w duży cudzysłów, nie raz nam wbijali przysłowiową szpilę, dlatego postanowiłem zaczekać tak długo z tym tekstem. Ten rozdział jest już zamknięty. A czy spotkamy się na 31 Finale WOŚP?

Czas pokaże! Przypomnę tylko, że podczas 31 finału WOŚP zbieramy na walkę z sepsą. Wkrótce nowe informacje. Siema!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj