Gmina Głogów Młp.

 

Apel do radnego z Przewrotnego

Tekst ten ma niejako charakter listu otwartego do radnego sołectwa Przwerotne i niejako będę się zwracał w stosunku do niego. Niestety ale mija połowa kadencji i mam niedługo robić zestawienie pracy radnych. Jednak i bez tego wiem, że niestety najgorzej w tym zestawieniu wypada radny Przewrotnego Grzegorz Selwa. Nie mam zamiaru atakować w tym tekście Grześka jako osoby prywatnej, której w tym kontekście bardzo szanuję i cenię ale jako radny to już zupełnie inna bajka. Niestety….

Minęło niedawno 2 lata od wyborów i wystarczy przeglądnąć listy obecności na BIP i protokoły i niestety ale to jest fakt radny z Przewrotnego najczęściej opuszcza sesję a jak już na niej jest to nie zabiera głosu. Smutnym dopełnieniem tej fatalnej wiadomości jest to, że radny z Przewrotnego nie pojawił się na sesji, która dotyczyła naszej miejscowości a mianowicie fetoru z Sarii.

Tu można mieć tylko apel wraz z drugą częścią kadencji, która przed nami: Grzesiek jeśli nie zależy ci na naszej miejscowości to zrezygnuj- tak będzie lepiej dla nas wszystkich a jeśli masz ambicje a wiem, że ją masz to zacznij coś robić. Ludzie mają pretensje nawet do ciebie o tą dietę, którą pobierasz a nie są to jakieś wielkie pieniądze. Widać, że udzielasz się, dostałeś m.in. dyplom w ZS w Przewrotnem za pomoc, jednak mieszkańcy naszej miejscowości oczekują, że głos naszej miejscowości będzie słyszany nie tylko pod kątem pracy sołtysa ale współpracy tych dwóch osób na sesji. Przypomnę tylko, że składałeś obietnice należycie sprawować funkcję radnego więc jeśli nie chcesz lub nie masz takiego celu by np. pojawiać się na sesji to złóż mandat, ale jeśli Ci zależy to pokaż nam mieszkańcom, że możesz jeszcze coś zrobić.

Niestety ale tekst ten pojawia się także z powodu, że jestem rozczarowanym twoim wyborcom i jako wyborca mam prawo oczekiwać należytego sprawowania mandatu i w moim odczuciu tego mandatu jednak nie sprawujesz należycie. Dlatego ten tekst, zaufało Ci ponad 300 osób z naszej miejscowości czyli bardzo dużo. Mieszkańcy chcą jednak by przez następne 2 lata głos naszej miejscowości był słyszany a to można osiągnąć tylko przez współpracę.tworzenie i pozycjonowanie stron www